Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

"Marszem przez Mokotów"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 23 lipca, 2013 - 11:59
zaktualizowany: wtorek, 23 lipca, 2013 - 12:01
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na 7. edycję gry „Twoja Klisza z Powstania”, która odbędzie się już 3 sierpnia 2013 roku.

W tym roku gra nosi tytuł "Marszem przez Mokotów", ponieważ uczestnicy projektu przeniosą się w sam  środek walk, jakie miały miejsce w pierwszych dniach Powstania na Mokotowie. Dzielnicy, która mimo, iż była mocno obsadzona przez Niemców broniła się przez całe 58 dni. Tam powstał słynny "Marsz Mokotowa", koncertował Mieczysław Fogg, a fortepiany w czasie powstańczej pożogi służyły nie tylko muzykom, ale także jako łóżko, czy stół operacyjny.
W sierpniu tego roku na graczy czeka około 5 km trasa, a zadaniem uczestników tegorocznej Kliszy będzie wykonanie dokumentacji fotograficznej w czterech kategoriach: zdjęcie reportażowe, obiekt w ruchu, portret i detal.
Na trasie znajdą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających. Poza wykonaniem dokumentacji fotograficznej liczy się także czas przebycia całej trasy i wykonanie zadań specjalnych. Jak co roku gra skierowana jest do wszystkich - można grać samemu, lub ze znajomymi czy rodziną.
Wymogiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie się na stronie rejestracja.1944.pl (liczba miejsc ograniczona) oraz posiadanie aparatu (może być w telefonie) i w przypadku osób niepełnoletnich pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.
 
Ważne: rejestracja trwa do wyczerpania puli miejsc.

Data wydarzenia: 
Od poniedziałek, 22 Lipiec, 2013 - 02:00 do niedziela, 4 Sierpień, 2013 - 03:00