Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Lista szkół aplikujących do IV edycji programu WARS i SAWA

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 16 lipca, 2013 - 12:09
zaktualizowany: wtorek, 16 lipca, 2013 - 12:09
W tym roku o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA ubiega się 41 szkół, w tym 21 szkół podstawowych, 11 gimnazjów i 9 szkół ponadgimnazjalnych.

29 marca 2013 r. minął termin składania dokumentów do IV edycji programu WARS i SAWA.

Zainteresowanym szkołom zostały przekazane Zaświadczenia potwierdzające aplikację do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. Potwierdzenie to traci ważność w chwili wystawienia pozytywnej lub negatywnej opinii w sprawie certyfikacji szkoły. Do tego czasu szkoły mogą wykorzystywać je do celów promocyjnych.

Zainteresowanym szkołom serdecznie dziękuję za wyrażenie chęci uczestnictwa w IV edycji programu.

Zgodnie z procedurą uzyskiwania Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA, stanowiącą załącznik do Zarządzenia nr 332/2011 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 28 lutego 2011 roku w sprawie określenia „Regulaminu przyznawania Certyfikatu Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy WARS i SAWA" z późn. zm., wnioski szkół zostaną zaopiniowane przez Zespół ds. oceny formalnej, a następnie przez Kapitułę Certyfikatu. Ostatnim etapem procedury jest wnioskowanie do Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie przyznania Certyfikatu.

Ostateczne decyzje w sprawie szkół, które przystąpią do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych w tegorocznej edycji programu zapadną w październiku 2013 r. Wówczas odbędzie się uroczyste wręczenie Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

Życzę wszystkim powodzenia w uzyskaniu Certyfikatu oraz sukcesów w rozwijaniu klimatu sprzyjającego rozwojowi zdolności i twórczości uczniów.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji

Pliki do pobrania: