Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego – Jak planować pracę z uczniem zdolnym na historii, wiedzy o społeczeństwie oraz innych pokrewnych przedmiotach

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 8 grudnia, 2015 - 11:08
zaktualizowany: wtorek, 8 grudnia, 2015 - 11:12
Szanowni Państwo, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego”, adresowane szczególnie do nauczycieli historii oraz wiedzy o społeczeństwie, z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 grudnia 2015 r., w godz. 15:30 - 18:30, w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego (ul. Polna 5).

 

W programie warsztatów zostaną podjęte m.in. następujące zagadnienia:

- jak efektywnie wykorzystać prezentacje do pracy z uczniami;

- atlas interaktywny i zasoby Internetu jako pomoc w pracy na lekcjach;

- przygotowanie do matury rozszerzonej;

- informacje dotyczące przygotowań do olimpiad;

- przedstawienie pomysłów, które poprzez różne działania, aktywizują uczniów i motywują do  własnego rozwoju (np. symulowane obrady RB ONZ).

 

Prowadzenie:

Natalia Poniewierka - nauczycielka wiedzy o społeczeństwie, historii, historii i społeczeństwa oraz języka rosyjskiego. (w „Czackim” pracuje od 2002 roku). Jej uczniowie  osiągają wysokie wyniki na maturze, są laureatami i finalistami różnych olimpiad.

Rejestracja on - line na szkolenie prowadzona jest na stronie internetowej samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń (WCIES) : https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Vademecum-nauczyciela-ucznia-zdolnego-II-

ZAPRASZAMY!!!

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program 251.01 KB