Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 7 listopada, 2017 - 12:30
zaktualizowany: wtorek, 7 listopada, 2017 - 12:30
Zapraszamy przedstawicieli szkół (którym został przyznany Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA), odpowiedzialnych za ewaluację szkolnego programu wspierania uzdolnionych, do udziału w kursie doskonalącym: Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA.

Celem kursu jest poznanie poszczególnych etapów procesu ewaluacji programu edukacyjnego i przygotowanie uczestników do przeprowadzenia ewaluacji wewnętrznej 4-letniego programu wspierania uzdolnionych. Przeprowadzenie ewaluacji szkolnego programu wspierania uzdolnionych jest jednym z warunków niezbędnych do uzyskania bezterminowego Certyfikatu WARS i SAWA.

Zajęcia grupy pierwszej kursu realizowane są w listopadzie i grudniu, w trakcie dwóch, dwudniowych spotkań:
Spotkanie 1: 16-17 listopada 2017r.  
spotkanie 2: 4-5 grudnia 2017 r., 
w godz. 10.00 – 15.00 (pierwszego i trzeciego dnia szkolenia), 9.00 – 14.00 (drugiego i czwartego dnia kursu doskonalącego).

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-Ewaluacji-Ewaluacja-w-programnie-WARS-i-SAWA-gr-1

Zajęcia grupy drugiej odbywać się będą już w drugim semestrze (luty, marzec) – realizowane będą w piątki i soboty, w godz. 14.00 – 18.30 (pierwszego i trzeciego dnia szkolenia) oraz 9.00 -15.00 (drugiego i czwartego dnia kursu doskonalącego). Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji na te zajęcia ruszą pod koniec grudnia br.