Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Lista szkół ubiegających się o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w ramach X edycji projektu

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 5 kwietnia, 2019 - 15:45
zaktualizowany: piątek, 5 kwietnia, 2019 - 15:45
Kolejnych osiem szkół przedłożyło szkolne programy wspierania uzdolnionych i tym samym potwierdziło swoje aplikacje do projektu WARS i SAWA.

Uprzejmie informuję, że o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w ramach bieżącej - X edycji projektu ubiega się 8 kolejnych szkół, w tym 3 szkoły podstawowe, 3 licea ogólnokształcące oraz 2 technika. Listę zainteresowanych szkół przekazuję w załączeniu.

Niniejszym szkołom zostały przekazane zaświadczenia, potwierdzające aplikację do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. Potwierdzenie to traci ważność w chwili wystawienia pozytywnej lub negatywnej opinii w sprawie certyfikacji szkoły. Do tego czasu szkoły mogą wykorzystywać je do celów promocyjnych.
Uroczystość wręczenia Certyfikatów w ramach tegorocznej, jubileuszowej edycji planowana jest na początku nowego roku szkolnego 2019/2020.

Projekt WARS i SAWA, stanowiący kluczowy element Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych, zmierzającego do poprawy efektywności kształcenia i rozwijania potencjału twórczego uczniów, trwa od 2009 roku.  Pierwsze Certyfikaty zostały wręczone we wrześniu 2010 roku, a w bieżącym w roku szkolnym 2018/2019 do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych należy 191 publicznych i niepublicznych szkół.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Lista szkół 195.32 KB