Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Lista szkół aplikujących do V edycji programu WARS i SAWA

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 9 kwietnia, 2014 - 09:33
zaktualizowany: środa, 9 kwietnia, 2014 - 09:33
W tym roku o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA ubiega się 36 szkół, w tym 18 szkół podstawowych, 12 gimnazjów i 6 szkół ponadgimnazjalnych.

31 marca 2014 r. minął termin składania dokumentów do V edycji programu WARS i SAWA.

Zainteresowanym szkołom zostały przekazane Zaświadczenia potwierdzające aplikację do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. Potwierdzenie to traci ważność w chwili wystawienia pozytywnej lub negatywnej opinii w sprawie certyfikacji szkoły. Do tego czasu szkoły mogą wykorzystywać je do celów promocyjnych.

Zgodnie z procedurą uzyskiwania Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA, stanowiącą załącznik do Zarządzenia nr 5667/2014 Prezydenta m.st. Warszawy z 5 marca 2014 roku w sprawie określenia „Procedury uzyskiwania Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA", wnioski szkół zostaną zaopiniowane przez Zespół ds. oceny wniosków, a następnie przez Kapitułę Certyfikatu. Ostatnim etapem procedury jest wnioskowanie do Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie przyznania Certyfikatu.

Ostateczne decyzje w sprawie szkół, które przystąpią do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych w tegorocznej edycji programu zapadną w październiku 2014 r. Wówczas odbędzie się uroczyste wręczenie Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

Życzę wszystkim powodzenia w uzyskaniu Certyfikatu oraz sukcesów w tworzeniu klimatu sprzyjającego rozwojowi zdolności i twórczości uczniów.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Lista szkół31.16 KB