Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

V edycja Letniego seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 22 maja, 2015 - 12:46
zaktualizowany: piątek, 22 maja, 2015 - 12:46
serdecznie zapraszam do udziału w piątej, jubileuszowej edycji „Letniego seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY”, organizowanego corocznie przez samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych Szkoleń (WCIES) oraz Centrum Nauki Kopernik.

Spotkanie odbędzie się 9 czerwca (wtorek) 2015 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Tematem wiodącym tegorocznego seminarium będzie rola przestrzeni w uczeniu. Uczestnicy bezpośrednio poznają trzy różne przestrzenie edukacyjne, w których uczniowie zdobywają wiedzę, rozwijają uzdolnienia i talenty. Ponadto seminarium będzie okazją  do udziału w dyskusji na temat jak organizacja tego miejsca wpływa na proces uczenia.

Seminarium adresowane jest do wszystkich typów placówek - z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia przedstawicieli szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (program WARS i SAWA).

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie do 7 czerwca 2015 roku formularza zgłoszeniowego on-line, dostępnego na stronie WCIES: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Letnie-seminarium-dla-nauczycieli-WARSA-I-SAWY

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon 1_Zaproszenie105.15 KB
PDF icon 2_Program seminarium269.13 KB